CaviarHouse.lv ettevõte on loodud 2007. aastal. Kõikide nende aastate jooksul oleme olnud Saksamaa ettevõtte «Lemberg Kaviar“ eksklusiivseks esindajaks Balti riikides.

Klientide usalduse võitnud “Lemberg Kaviar” omab punase ja musta kalamarja tootjate seas Euroopa turul juhtpositsiooni. Just nimelt selle kalamarja kaubamärgi toodangu järele on Balti riikides kõige suurem nõudlus.

Tootmine

Oma tootmine koos toorkalamarja töötlemiseks ettenähtud automatiseeritud liinidega, suured külmutus- ja sügavkülmutusvõimsused, koostöö ainult suurte ja hea mainega kalandusettevõtetega Kanadast, Põhja-Ameerikast ja Venemaalt - kõigi nende tegurite koosmõju tagab stabiilsuse ja tootmise häireteta toimimise, mis võimaldab kalamarjatoodete ostjatele pakkuda Euroopa kõige soodsamaid ja madalamaid hindu.

Meeskond

Tänu suurepärastele professionaalsetele töötajatele suudame tõhusalt ja kiiresti reageerida tarbijate eelistuste muutustele. Ostjatele valiku laiendamiseks ja jaekaubanduskettidega võrreldes rikkalikuma sortimendi pakkumiseks avasime 2007. aastal oma bürood - kauplused.

17 aastat

17 aasta jooksul on meie Läti ettevõte “CaviarHouse.LV” olnud suurim kalamarjatoodete tarnija Läti ja Leedu jaekaubanduskettidele, pakkudes kõige laiemat valikut punast lõhemarja ja musta kaaviari.

12 aasta

Samuti oleme üle 12 aasta teinud koostööd Itaalia kalatöötlemise ettevõtetega, tarnides Läti turule konserveeritud kalatooteid, mis on meie ostjate hulgas väga populaarsed.
SIA CaviarHouse.LV: Diana Vigmane
Arvestades tarbijaturu arengu kaasaegseid suundumusi, alustasime 2020. aastal klientidelt veebitellimuste vastuvõtmist ja kaupade kohaletoimetamist kõigis Läti, Leedu ja Eesti piirkondades.

Meil on kaks büroo - kauplust, Riias ja Daugavpilsis, kus ostjatel on võimalus valida, maitsta ja osta mitte ainult punast lõhemarja, vaid ka suurepärast tuura kaaviari Baltimaade kõige soodsamate hindadega.

Oleme koostööle avatud, seetõttu juurutame ja viime koos oma klientide ja partneritega ellu uusi ideid ja projekte.

Loodame, et meid ootab ees palju põhjuseid pidulaua katmiseks, kus meie toodang saab olema ihaldatud kostituseks.

Diana Vigmane
Peadirektor
SIA “CaviarHouse.LV”

Teeme koostööd

SIA CaviarHouse.lv on juba 17 aastat kaaviarimaja Lemberg Kaviar ametlik esindaja Balti riikides

Kaup lisatud ostukorvi