Kampaaniahind
Soovitatav
Must tuura kalamari

Must kalamari Amur Royal 150 g

Toode:
3220
Tootja:
Lemberg
Kaal:
150 g
100.50 €
 / 
150 g
( 127.50 € )
670.00 €
 / 
1 kg
( 850.00 € )
Kõik hinnad sisaldavad 22% käibemaksu
Kampaania toimub 05.07.2024 kuni 31.07.2024
Säilivusaeg 3–6 kuud temperatuuril 0 kuni + 6°C
Pärast avamist tarvitada 2–3 päeva jooksul
Must Tuurakalamari
Must Tuurakalamari
Nüüd looduses musta tuurakalamarja legaalselt ei saa. Keeld kehtestati ÜRO maailma veeressursside ja ohustatud kalatõugude kaitse konventsiooni alusel 20. sajandi lõpus, pikendati seda 2007. aastal ja seda toetasid viis Kaspia riiki, mis asuvad Kaspia mere ümbruses - maailma peamises tuurlaste keskkonnas. Pärast tuurapüügi keelu kehtestamist loodi Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, USA-s, Kanadas, Hiinas, Uruguays, Hispaanias, Lõuna-Koreas, Saudi Araabias ja teistes riikides tuura kalade (akvakultuuri) aretamiseks üle 140 kasvanduse musta tuurakalamarja saamise eesmärgiga.

Musta tuurakalamari peamised tarnijad "Lemberg Kaviar" jaoks on Euroopa ja Aasia parimad töönduslikud tootmised - maailma liidrid tuurakalamarja tootmises akvakultuuris. Peale kalamarja maja Lemberg just nende töönduslikute tootmisete kalamari ostetakse saksa lennukampaaniaga Deutsche Lufthansa AG, ja ka tarnitakse parimatesse Pariisi restoranidesse. Kõige populaarsem, nõutud ja tõeliselt hinnatud asjatundjate ja hindajate poolt Lemberg Kaviar musta tuurakalamarja sort on "Amur Royal".

"Amur Royal" - amuuri tuura ja kaluga loodusliku hübriidi kalamari, beluga perekonna mageveekalad, tuura perekond (lat. Acipenser schrenckii x Huso dauricus). See tuuraliik ilmus looduses looduslikult, ristades Amuri jõe alamjooksul looduses kaks tuurakala liiki.

"Amur Royal" - kõige peenema kestaga jämedateraline tuura kalamari, millel on rikkalik ja tasakaalustatud maitse. Marjaterade läbimõõt on kolm kuni neli millimeetrit ja suurus on identne beluuga kalamarjaga.

Tuurakalamari on looduslik toode, seega tumeda värvi toonid võivad varieeruda sõltuvalt tuurakalamarja liigist.
«Amur Royal» - on tuuraliste sugukonda beluugade (lad. k. Acipenser schrenckii x Huso dauricus) perekonda kuuluvate amuuri tuura ja kaluuga loodusliku hübriidi kalamari. See tuuraliik tekkis loodusesse loomulikul teel pärast kahe loodusliku tuuraliigi ristamist Amuuri jõe alamjooksul

«Amur Royal» – kõige õrnema kestaga suureteraline tuuramari, millel on rikkalik ja tasakaalustatud maitse. Marja läbimõõt võib olla kuni kolm-neli millimeetrit ja sarnaneb suuruselt beluugamarjale.

Koostis
Tuuramari (Acipenser schrenckii x Huso dauricus), sool, E285

Toiteväärtus 100 g toote kohta
Energiasisaldus 1184 kJ / 283 kcal
Rasvad 19,1 g
Küllastunud rasvhapped 5,1 g
Süsivesikud 1 g
Suhkur 0 g
Valgud 27,6 g
Sool 3,5 g
Kala Jah
Teraviljad (gluteen) Ei
Mereannid Ei
Munad Ei
Maapähkel Ei
Soja Ei
Piim Ei
Pähklid Ei
Seller Ei
Sinep Ei
Seesamiseemned Ei
Vääveldioksiid ja sulfitid Ei
Lupiin Ei
Molluskid Ei

Selle tootega on ostetud ka järgmisi tooteid

Kaup lisatud ostukorvi